Červenec 2015

Výlet do Paříže.

30. července 2015 v 12:40 | LindaNow |  Cestování
Podle názvu si můžete všimnout, že jsem byla ve Francii. V Paříži. A bylo to úžasný. Doporučuji všem !
První den jsme chodili po památkách. Nevěřila jsem svým očím, jak je Eifellova věz velká a krásná. Je železná, ale působí něžně. Je tam krásná energie. Jeli jsme výtahem nahoru a kochali se výhledem na PARIS. Krásný zážitek, nezapomenu...
A druhý den, Disneyland! Super, hlavně Piráti z Karibiku:D I Western (nebo jak se to píše).. vodní svět, spousta atrakcí, hodně jsem jich vyzkoušela. Mooooc dobrý!
Oživlé sochy ve městě, dobrá zmrzka - mentolová s kousky čokolády- mňam, krásná cukrárna, kde to nádherně vonělo, a různé obchůdky. Vítězný oblouk, Luvre, ulice Paříže...
Ubytovaní jsme byli v hotelu přímo v centru Paříže a byli jsme spokojení, hotel byl krásný.
Cesta autobusem byla dlouhá, ale hodně jsem toho prospala a když jsem se vzbudila,tak jsem sledovala v autobusové tv Babovřesky. Sranda. Na zastávkách jsme se obřerstvovali a čůrali jsme. Taky sranda.

Výhled z Eifellovy věže

Strašidelný dům

A teď, Disney zámek
BONJOUR PAARI!

Já a tanec

27. července 2015 v 8:39 | LindaNow |  Tanec a hudba

Já tanec miluju, chodím tancovat už 5 let a kdybych tam necodila, tak bych nedokázala to, co dokážu teď.

Tímto zdravím LADY STARS!

Další blog na téma: / cestování / Paříž ! Tak ahoj! Lindanow.

fota: já na zahraděUžívám si prázdniny

26. července 2015 v 14:16 | LindaNow

Ahoj! Jak si užíváte prázdniny?

Asi jsem jediná, kdo jen za polovinu prádnin udělal tohle:
Byla ve Francii, plavala, byla na koupáku, měla 2 velký shopping v nákupním centru, byla v Disneylandu
Vázala a sušila levandule. A taky myslela na blog.

Ale co těď dělám pořád?
Chodím si čichat k sušené levanduli, kterou jsem pověsila na balkoně!

Sklizeň a vázání levandulí - nádherná práce !

Příští téma: Tanec, aneb jak jsem dobrá! :D


Zvířata -psi

23. července 2015 v 16:42 | LindaNow |  Zvířata
Máme doma fenku Jessinku. Jessině je 10 let. Před Jessinkou jsme měli psa Lárse, ale toho někdo zastřelil :'(. Jessina je zlatý retrívr. Je to už babička! A na to že je tak stará, je hodně aktivní!
Jednou do ní narazilo auto a tři dny jenm spala. Měli jsme o ní strach, ale je to dobrý! A Táta ji musel dávat čaj.
U pejska nic zajímavého. Omlouvám se že dlohuho nevyšel blog, ale jsou prázdniny a já spala u tety.
Doufám že alespoň takto krátký blog se líbí. Tak u dalšího blogu! Lindanow.
Příští téma: Prázdniny.

Zvířata - kočky

19. července 2015 v 13:52 | LindaNow |  Zvířata
Jak jsme si slíbili, tak je článek o zvířatech. Mám kocoura Baťu, jmenuje se Baťa, protože je ze Zlína.. Naše historie koček je zajímavá- začalo to Mikešem - mourovatý kocour, pak Amálkou, a momentálně je to Baťa. Dívali jseme se přes internet na kočky, jelikož Amálka se stratila. Našli jsme jeden inzerát o whiskas kočkách, jedna stála 1000,- což je hodně dobrá cena. Rozhodli jsme se, že si teda jednu koupíme a pojedeme do toho Zlína. Bylo jich na prodej alespoň 15, ale my jsme si vybrali jen dvě, jednu pro nás a druhou pro bratránka ( lovecký cizí pes mu rozkousal jeho kočičku Micinku, která odpočívala před domem). Náš byl kocour a jeho byla kočka (jmenuje se Sisi). Paní z inzerátu prosila aby jsme je nekastrovali, ale my jsme museli (aby se nezatoulal a aby neměl s nějakou kočkou koťata). Když se dovezl s kastrace, byl jiný, ospalý a furt čůral :D. Vyčůral se i na mamku. Potom už byl normalní. Měli jsme ho cca. 2 měsíce doma a potom jsme se rozhodli, že ho pustíme na dvůr. Nestratil se. Do dneška chodí na dvůr, a on je chytrý kocour, protože máme na dvoře plot, a on si pod něj vyhrabal díru. Teď chodí i na ulici. Debatu o kočkách ukončím.
Příště můžete čekat článek na téma: Zvířata (psi). Tady bude foto Baťocha:)

Trochu jinak?

18. července 2015 v 8:28 | LindaNow
Jelikož mi připadá divné psát co jsem celý den dělala, tak si vždy zadám nějaké téma. Názvy budu psát do nadpisů.
Téma co bude jako první jsou zvířata.. Přidám i foto mé kočky a napíšu jaké kočky jsme měli... A teď jdu o těch zvířatech psát, tak za chvíli nový blog! Zatím! Lindanow.

Včerejší odpoledne

16. července 2015 v 7:53 | LindaNow
Ahojky, omlouvám se, že blog nevyšel včera, ale až dnes. Ale místo toho, dnes budete mít 2 příspěvky..
Včera odpoledne jsme jeli k tetě (zdravim Iv.) a byla tam návštěva. Byla to zrona jedna dívka, kterou jsem viděla po hodně letech a s maminkou a sestrou.. Nebyla tam jen taková návštěva, byli tam i kočky (Sisinka a Mikinek). Ale ještě i miminko a sestřenice, která dělala řasy. Až sestřenka (Magda) dodělala řasy, jela jsem k ní, tam jsem si hrála s mimnkem.Ale škoda že jsem tam byla chvíli, protože taťka s bráchou si pro mě přijeli. Včera super den!

Dnešní den

14. července 2015 v 19:36 | LindaNow
Hned jak jsem ráno vstala, bylo mi ''šoufl'' (špatně) takže nic extra. Odpoledne po obědě mi bylo už lépe.
Šla jsem ke kadeřnici na zkrácení mých dlouhýh vlasů... S výsledkem jsem spokojená.
Zbytek dne jsem strávila u kamarádky, a hádejte co jsme dělali, celou dobu jsme hráli na mobilech...
Dneska nic extra, ale zase odpočinek.

Pondělní flákání

13. července 2015 v 18:58 | LindaNow
Dnešní pondělí jsem strávila u své sestřenky Magdy. Hrála jsem si s jejím sedmiměsíčním miminkem Magdou Emou. Celý den jsme se flákali na hracím koberci a nesmím vynechat i úžasné jídlo:D Dělali jsme si na grilu výborné maso... A poté jsme se věnovali mému novému blogu. Jak jste si mohli všimnout, tak mám nové a moc hezké pozadí... Jdu psát další blog:)
tak zatim ..

Blogerka? A jak tě to napadlo

12. července 2015 v 20:29 | LindaNow
Vždy mě zajímalo, jak se dávaj blogy na net, tak jsem se zeptala mojí tety Iv., která má dceru ( je to má sestřenka ) a na netu má Eshop ... odkaz najdete v levé liště, stačí jen kliknout . Když mi vše dopověděla, tak druhý den, co jsem se tam stavila jsem oznámila, že chci blog. Teta se stavila za mou sestřenkou a ptala se jestli mi ho udělá.. ,,Podejte mi notebook a vrhnu se na to.'' Já celá bez sebe, ale taky se to 2 hod. vyrábělo.... S konečným výsledkem jsem byla spokojená. Strašně mě blogování baví. Když jsem byla malá, psala jsem si stále deníčky .... Těď když se na to podívám, celá rodinka se nad tím usmívá. Možná se s vámi někdy o nějaký ten příběh podělím ...

Pro dnešek je to vše, dobrou noc :)
______________________________________________________________

Zápisky z mého starého deníčku...... můj Archívek

________________________________________________________________________

Óda pro činnost - 11.10.2013

Jsem Linda -VS miluji hudbu a tanec a nemám ráda rajčata, mám 8 let, hnědé mikádo, tmavé oči, tak vypadá ta nej holka pod sluncem a oblíbená barva : Hádej....Oranžová. Vždy se bojím odcházet ze školy sama, protože jsou zloději dětí a proto radši choďte s kamarády.
11.10.2013
Suché listí - 12.10.2013
Tak jsem se dnes hezky kochala krásnou přírodou která je nádherně zbarvená, krása, moc pěkné, pochvaluji všechny stromy DOBRÁ PRÁCE! a ne jen to, taky i ostatní například : Listí, kůra, taky moc dobré, vyhovuje mi to... No supr! Taky, že i domečky , každý domek má krásnou barevnou zeď. Podzim je prostě barevný. Krásně barevný.
12.10.2013
Nedělní odpoledne - 13.10.2013
Tak tedy super a moc dobrý… slunečno i když je podzim,nejlepší podzim za všech 8-9 let. Už i něco odkvétá a sledujeme ptáky jak létají…. No a to není vše! Všechno je dobrý!!! Tak si žvejkám žvýkačku a najednou se kouknu ze dvorečku a vidím krásu… Odpočívací počasí… Jsem s tím celkem spokojená. Inu, chodte ven, když je tak pěkně!!! Za chvíli bude s podzimem ALELUJA
13.10.2013