Přetvářka, jak zůstat sám sebou?

13. prosince 2016 v 16:50 | LindaNow
Ahoj všichni, dnešní blog bude o přetvářce a o tom jak být sám sebou

na některé věci už nemám trpělivost. Ne proto, že bych se stala arogantní, ale proto, že jsem ve svém životě dosáhla bodu, kdy nechci ztrácet čas věcmi, které mě popuzují nebo zraňují. Nemám pochopení pro cynismus, nepřiměřenou kritiku a agresivní požadavky všeho druhu. Ztratila jsem zájem dělat radost lidem, kterým na mě nezáleží, milovat lidi, kteří mě nemilují a usmívat se na ty, kteří se na mě neusmívají.
Už neztrácím ani jednu minutu s těmi, kdo lžou nebo se snaží manipulovat. Rozhodla jsem se, že už dál nebudu snášet přetvářku, pokrytectví, nepoctivost a pochlebování. Nechci dál tolerovat předstíranou sečtělost ani akademickou aroganci. Stejně tak se nechci snižovat k pomluvám. Nesnáším hašteřivost a srovnávání. Věřím ve svět plný protikladů a proto se snažím vyvarovat setkání s lidmi, kteří mají zkostnatělé a zatvrzelé názory. V přátelství mi vadí zrada a nedostatek loajality. Nerozumím si s lidmi, kteří neumí pochválit a povzbudit. Zveličování mě nudí a mám problém přijmout ty, kteří necítí lásku a úctu ke zvířatům. A jako vrchol všeho nemám trpělivost pro ty, kdo si moji trpělivost nezaslouží. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LindaNow LindaNow | E-mail | 25. prosince 2016 v 19:46 | Reagovat

Ahoj Lindi,
vidím, že jsi napsala slova Meryl Streep. To je hezký, že tě to oslovilo a zamyslela ses nad tím.  Hlavně by si měl člověk vážit sám sebe. Nedostatek sebelásky nás omezuje stovkami drobností a také mnoha významnými způsoby. Jsem ráda, že Tě takové věci oslovují, jen tak dál.. .. teta Iv.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama